Wszystko zaczyna się na lekcjach WF-u :)

Tak, to prawda Wink wszystko zaczyna się na lekcjach wf-u. Na naszej stronie widać jak wielu uczniów uczestniczy w różnego rodzaju kołach zainteresowań związanych ze sportem. Grają w tenisa stołowego, siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną. Uczestniczą w Czwartkach Lekkoatletycznych odkrywając swoje talenty, stają na podium w rozgrywkach międzyszkolnych. Wielu uczniów po zajęciach szkolnych spotyka się na orliku, niektórzy naśladują delfiny na pływalni Wink a inni usiłują dogonić wiatr siedząc na grzbiecie konia.

Zwolnienie na wf-ie, jeśli nie jesteś chory, to obciach! Wszyscy wielcy sportowcy mówią o tym, że ich przygoda ze sportem zaczęła się na lekcjach wf-u.

Drodzy rodzice! Nie zwalniajcie dzieci z wf-u! Wf jest tak samo ważny jak polski czy matematyka!