Konkurs „Ja też pomagam Hospicjum” rozstrzygnięty!

Czwartego października 2013 r. w Hospicjum św. O. Pio w Pszczynie, został rozstrzygnięty konkurs, na plakat pt. „Ja też pomagam Hospicjum”.
Uczennice z klasy V b – Julia Jaworska, Natalia Lazarek, Sandra Pawełek, Joanna Ryba oraz Oliwia Śliwka otrzymały wyróżnienie w tym konkursie.
Dziewczęta  odebrały dyplom i nagrody podczas koncertu, zorganizowanego w ramach Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej, w Pszczyńskim Centrum Kultury w dniu 14 października 2013 r.

IMG_2027

W czasie koncertu grał zespół Pless Band w towarzystwie Marty i Moniki Wróbel, absolwentek naszej szkoły. Można było zobaczyć bajkę „Królewna Śnieżka” i sześciu krasnoludków” w gwarze śląskiej i podziwiać nie lada zdolności aktorskie nauczycieli, z Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Pszczynie.

Ciekawym gościem był również Mikołaj Dziedzic-5-latek z Wisły Małej, nagrodzony tytułem „Dziecięcego Ślązoka roku 2012.
Było sporo śmiechu i humoru, a wszystko w naszej gwarze śląskiej.

IMG_2005