Filmy poklatkowe

Uczniowie klasy 6B na kółku z informatyki tworzyli filmy poklatkowe (jest to film zmontowany z wielu zdjęć). Byliśmy podzieleni na 3 grupy. Każda grupa musiała wymyślić  scenariusz własnego filmu (a właściwie to scenopis). Potem tylko przynieś aparat, rekwizyty i zacząć pracę. Trochę to trwało, ponieważ należało zrobić bardzo dużo zdjęć Smile Na koniec wgraliśmy zdjęcia na nasze nowe komputer i w specjalnym programie je zmontowali.

Wszystkie filmy bardzo fajnie wyszły. Sami zobaczcie Grin Zapraszamy na kółko- w każdy wtorek o 13:30 Smile

Jedna myśl nt. „Filmy poklatkowe”

  1. Bardzo fajne zajęcia. Myślę, że dzieci uczą się dzięki niej straaaasznie dużo cierpliwości. Zrobić taki film to wielka sztuka nie wiem czy sama umiałabym to zrobić. Gratuluję, Zauroczona Mama

Możliwość komentowania jest wyłączona.