Chłopak na Medal!

Chłopak na medal!Z okazji DNIA CHŁOPAKA

wszystkim: dużym i małych CHŁOPAKOM

SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA!

W przedszkolu był to dzień poświęcony zabawom i konkursom, w których mali dżentelmeni zdobywali odznaki z napisem „Chłopak na Medal!”. Dziewczynki mocno kibicowały swoim kolegom. Na zakończenie nie obeszło się bez życzeń i słodkich niespodzianek dla wszystkich. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

 

W grupie Żółwików Dzień Chłopca świętowano na całego! Wszystkie dziewczynki oraz Panie starały się aby nasi mali dżentelmeni czuli się wyjątkowo! Było dużo zabaw, tańców oraz konkurencji, gdzie chłopaki mogli się wykazać. Ponadto dziewczynki podarowały chłopcom z okazji ich święta słodkie upominki. Bawiliśmy się pysznie! Zatem, zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Edyta Czarnecka