Połkolonie 2013

Jak co roku w wakacje w naszej szkole zostały zorganizowane półkolonie dla uczniów klas I – VI. Dla wielu była to jedyna forma atrakcji w letnim czasie. Półkolonie odbywały się w terminie od 01 do 12 lipca 2013 r. Skorzystało z niej 75 uczniów. Wychowawcami były Panie: Mariola Jaworska, Anna Granatyr – Spychała i Katarzyna Zioło. Kierownikiem półkolonii była Pani Mariola Mańka, a opiekę medyczną sprawowała Pani Anna Michałek.

Uczniowie mieli okazję interesująco spędzić czas, poznać wiele wspaniałych miejsc i zabaw. Uczestniczyły wraz z wychowawcami w fascynujących wycieczkach m.in. zwiedziły ZOO w Chorzowie, zapoznały się z atmosferą i obyczajami panującymi na Dzikim Zachodzie w miasteczku TWIN PIGS w Żorach oraz mogły przenieś się w czasy średniowiecza zwiedzając Warownię Pszczyńskich Rycerzy. Poza wycieczkami organizowane były wyjścia na basen oraz kina. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w tej formie wypoczynku letniego.

Życzę wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!

Mariola Mańka

Picture 070 Picture 071 Picture 075