Podsumowanie konkursów w IIIa

W klasie IIIa podsumowano konkursy. Jednym z nich był konkurs ortograficzny. Uczniowie przez cały drugi semestr gromadzili punkty, które przełożyły się na wyniki końcowe. W ten sposób pierwsze miejsce i zarazem tytuł mistrza ortografii otrzymała Nicole Duka, drugie miejsce zajęła Amelia Wybrańczyk, a trzecie – Julia Iskrzycka. Przyznano również trzy wyróżnienia dla Filipa Grzesicy, Jakuba Sakowicza oraz Anny Mazur. Drugą kategorią, w której rywalizowali uczniowie była olimpiada trzecioklasisty. Tutaj na pierwszym miejscu znaleźli się Kamil Miłoś i Julia Iskrzycka, następnie na drugim – Marcel Nycz i Amelia Wybrańczyk oraz na trzecim Jakub Basa i Patrycja Pastuszka. Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Beata Goleń-Świgoń

IMG_0101 IMG_0104