Jedna myśl w temacie “Filmy naszych szóstoklasistów cz. 2”

  1. Obejrzałam wszystkie filmy z tej serii. Film „Biały żagiel” bardzo artystyczny. Widać, że autorzy postawili na sztukę i wizualizację …projekt interesujący.
    Drugi film „Przygody Zenusia” jest bardzo blisko życia.Widać duży wkład pracy młodych artystów i współdziałanie. Widać, że dobrze się bawiliście i to jest chyba najważniejsze. Podoba mi się czołówka filmu i „efekty” specjalne.
    Film „Pechowe wakacje” jest taki romantyczny :-)
    Kuchenne rewolucje „Pod siedmioma jemiołami” były naprawdę udane. Dobrze przemyślana fabuła, dowcip, konsekwencja i talent aktorski Noemi, sprawna ręka operatora sprawia, że ten film podoba mi się najbardziej. Chciałabym zobaczyć kolejne filmy z Noemi, Igorem i Natalią.

Możliwość komentowania została wyłączona.