Grand Prix Pszczyny w Tenisie Stołowym

Kolejny puchar za zdobycie Grand Prix Pszczyny w Tenisie Stołowym w rękach uczniów SP w Piasku.

25 maja podsumowany został cykl czterech spotkań w tenisie stołowym rozgrywanych w ramach turnieju Grand Prix Pszczyny w Tenisie Stołowym. Przez cały rok nasi uczniowie trenują i biorą udział w zawodach pod kierunkiem Pana Zbigniewa Halamy. W sobotę 25 maja w ZS nr 2 w Pszczynie odbyło się uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów zawodnikom. Nasi uczniowie w tym dniu tryumfowali, gdyż po raz kolejny wywalczyli puchar Grand Prix Pszczyny – Gratulacje!

W klasyfikacji indywidualnej puchary i wyróżnienia otrzymali: Zosia Kłapyta I miejsce (kategoria dziewczyny z klas V – VI), Wiktoria Staroń II miejsce (kategoria dziewczyny klas IV i młodsze), Szymek Mazur III miejsce (kategoria chłopcy z klas IV i młodsi).

Ponadto pięknie zaprezentowali się: Monika Goldman IV miejsce, Maciej Szymura IV miejsce, Agata Walasik V miejsce, Agnieszka Nosek V miejsce, Jakub Olejarczyk V miejsce, Julka Wagner VI miejsce, Ola Paliczka, Wojtek Mazur VII miejsce, Natalia Palica, Wiktoria Szymik VIII miejsce.

W zawodach brali udział także Justyna Walasik, Inga Marekwia, Agata Foltyn, Robert Więcek, Darek Ryguła, Daria Żelazo, Paweł Bratek, Patrycja Sołtys, Mateusz Uliasz.