WIOSENNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2013

12 kwietnia odbył się w naszej szkole WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ. Swój udział w turnieju  zgłosiło aż siedem pięcioosobowych drużyn z klas IV – VI.

Były to drużyny o bardzo tajemniczych nazwach: Wesołe Kartofelki, Szalone Smerfy, Buntownicy , Niebiescy, Wściekłe Lwy, Piłkarze oraz MC SQUAD. Emocji było sporo (prawie jak na EURO). Widownia zapełniona była głośno kibicującymi dziewczynami. Sędziował zaprzyjaźniony z naszą placówką Sebastian Kamiński. Organizatorka turnieju Elżbieta Sobiech zapisywała na bieżąco wyniki i czuwała nad sprawnym przebiegiem imprezy wspierając zawodników dobrym słowem. Fotograf ledwo uszedł z życiem wśród wędrującej z ogromną prędkością piłki halowej :-). Na pole walki zajrzała również pani dyrektor oraz inni pracownicy szkoły, a także rozemocjonowani rodzice…Ale to już było…

Zwycięzcami WIOSENNEGO TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2013 została drużyna: Wesołe kartofelki (klasa VI). II miejsce zajęli Buntownicy z klasy piątej, a III miejsce Niebiescy (siły połączone klasa VI i V).

Gratulujemy zwycięzcom. Do zobaczenia za rok!

Zobaczcie zdjęcia.