VI OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

No i za nami… w sobotę 20 kwietnia w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się VI Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków, w której brały udział nasze dzieci grup zerówkowych no i  UWAGA: zdobyliśmy upragnione I miejsce!!!

Po uroczystym otwarciu imprezy przez władze lokalne, odśpiewaniu hymnu przedszkolaków, prezentacji haseł zagrzewających do zdrowej rywalizacji trzynaście drużyn rywalizowało między sobą uczestnicząc w różnorodnych grach i zabawach. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Zaś każda drużyna nagrodę rzeczową w postaci zestawu do zabaw ruchowych.

Nasze dzieci dzielnie się spisały we wszystkich konkurencjach sportowych, dały z siebie wszystko i jesteśmy z nich dumne. Dziękujemy też rodzicom za doping i wsparcie duchowe.

Jedna myśl w temacie “VI OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW”

  1. Nasze ukochane dzieci wykazały się doskonała sprawnością fizyczną, dawały z siebie wszystko, walczyły zawzięcie o każdą sekundę aby pokonać drużyny przeciwne, ale szczególne podziękowania należą się naszym Paniom Przedszkolankom za olbrzymie zaangażowanie i przygotowanie naszych przedszkolaków do olimpiady, co pozwoliło uzyskać PIERWSZE MIEJSCE! Jesteśmy dumni!

    Wspaniała impreza, doskonale zorganizowana, gratulacje dla organizatorów i woluntariuszy!

Możliwość komentowania została wyłączona.