Rabatki Agatki – sadzimy kwiaty

Przez cały ostatni tydzień przedszkolaki przynosiły do przedszkola sadzonki pierwszych wiosennych kwiatów. Znalazły się wśród nich: kolorowe bratki, żółte żonkile, przepiękne prymulki. Naszym zamysłem było samodzielne stworzenie małej, wiosennej rabatki, o którą będziemy mogli się troszczyć. Lekcja przyrody w plenerze sprawiła dzieciom wiele radości i satysfakcji oraz przyjemności. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i przejęciem zaopatrzone w łopatki, grabie i dobre chęci zabrały się do pracy. Każde dziecko miało okazję poeksperymentować z ziemią, przekopać ją, wykopać i przygotować dołek oraz zasadzić swój kwiatek. Wspólna praca przyniosła efekt: przed przedszkolem powstała wiosenna i kolorowa kwiatowa rabatka. Ogromne podziękowania dla rodziców za zaangażowanie się w zakup kwiatów. W galerii zdjęć obejrzeć można naszą pracę.