Pyszna zabawa karnawałowa

       We wtorek, tj. 05. 02. 2013 roku odbył się Bal Karnawałowy naszych przedszkolaków. Pierwszy raz impreza taka miała miejsce na sali gimnastycznej naszej szkoły. Przestrzeń, balony, serpentyny, muzyka i wesoły klown tworzyli atmosferę, która sprzyjała dobrej zabawie. Bawiące się dzieci miały świetną okazję do zaprezentowania oryginalnych i barwnych stroi karnawałowych. W zabawie wzięli również udział mali goście naszej miejscowości, którzy mieli możliwość wspólnej zabawy z obytymi przedszkolakami. Przybyłe dzieci na równi z  przedszkolakami prezentowały swoje umiejętności taneczne i poczucie humoru.

      Dziękujemy Wszystkim przybyłym Dzieciom z Mamami oraz Przedszkolakom i mamy nadzieję, że ta świetna zabawa, która zaakcentowała kończący się karnawał, będzie zachętą do udziału w przyszłorocznym Balu Karnawałowym. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

                                         Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Kornelia Pala