Zaśpiewajmy kolędę

Pod tym tytułem 28 grudnia ubiegłego roku odbył się koncert w Pszczyńskim Centrum Kultury. Był to koncert charytatywny na rzecz Hospicjum św. Ojca Pio. W doborowym towarzystwie zespołu Renaty Zborowskiej na scenie wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Piasku oraz nasze absolwentki. Występ najmłodszych artystów, ich talent oraz urokliwe kolędy i pastorałki w ich wykonaniu wzbudziły wśród publiczności wiele pozytywnych emocji. Można było usłyszeć wyrazy niedowierzania, podziwu i uznania oraz zobaczyć uśmiechy na twarzach widzów. W koncercie udział wzięli uczniowie: Julia Biela, Karolina Olszowiec, Filip Poloczek, Mikołąj Poloczek (skrzypce), Patrycja Sołtys, Julia Skamarajtys (oprawa muzyczna Karina Głowacka Bieszczad) oraz Natalia Lazarek, Ola Paliczka,  Magda Kozik, Justyna Ficek oraz Sylwia Staroń (przygotowanie Magda Drobiec). Więcej o koncercie tutaj.

Oto kilka zdjęć autorstwa Szymona Poloczka. Dziękujemy!

Beata Skrzypiec