Sukcesy, sukcesy…

6 stycznia odbył się Koncert Galowy XIII PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK w Hałcnowie. Wystąpili na nim  młodzi artyści z Piasku, co zapowiadaliśmy już w grudniu. Dziś wyśpiewali i usłyszeli usłyszeli ostateczne wyniki.

I tak I miejsce w kategorii dzieci przedszkolnych zajęła Wiktoria Sołtys (przygotowanie Magda Drobiec). II miejsce w kategorii klas IV – VI wyśpiewała przy akompaniamencie Mikołaja Poloczka  Patrycja Sołtys (przygotowanie Karina Głowacka-Bieszczad). W kategorii zespół III miejsce zajęli: Julka Biela, Karolina Olszowiec, Filip Poloczek, Patrycja Sołtys (przygotowanie Karina Głowacka-Bieszczad). Zespołowi akompaniował na skrzypcach Mikołaj Poloczek. Zabrakło dzisiaj Julki Skamarajtys , która również zapracowała na sukces zespołu.

Wśród laureatów znalazł się również nasz absolwent Łukasz Bielecki. Otrzymał wyróżnienie za grę na gitarze.

Gratulujemy wspaniałych wyników. Wierzymy, że przyjdą kolejne… Życzymy więc dalszych sukcesów najmłodszym artystom oraz tym, którzy zaangażowali się i z sercem przygotowali dzieci do występu.

Ogromne brawa. Jesteśmy z Was dumni! : :-)

Dziękujemy za zdjęcia Państwu Kamili i Tomaszowi Olszowiec.