XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek

Z radością dzielimy się sukcesami naszych młodych artystów. Tym razem w świątecznym nastroju w XIII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek swoje miejsce wśród laureatów wyśpiewali:

w kategorii solista: Patrycja Sołtys kolędą Mizerna cicha (opracowanie muzyczne i przygotowanie Karina Głowacka- Bieszczad). Na skrzypcach towarzyszył jej Mikołaj Poloczek,

w kategorii zespół zespół wokalny: Julia Biela, Karolina Olszowiec, Filip Poloczek, Julia Skamarajtys, Patrycja Sołtys. Skrzypce – Mikołąj Poloczek kolędą Oj maluśki (opracowanie muzyczne i przygotowanie Karina Głowacka- Bieszczad),

w kategorii dzieci przedszkolne: Wiktoria Sołtys kolędą Przybieżeli do Betlejem (przygotowanie Magda Drobiec).

W przeglądzie wzięły też udział artyści przygotowani przez Magdę Drobiec: Natalia Lazarek, Ola Paliczka oraz zespół w składzie: Sylwia Staroń, Justyna Ficek, Magda Kozik.

Należy dodać, że w przeglądzie wzięło udział 430 wykonawców, w tym 33 solistów i 26 zespołów. Wszyscy laureaci wystąpią na Koncercie Galowym  dnia 6 stycznia 2013 r.

Gratulujemy, Cieszymy się z Waszych sukcesów i oczekujemy na ostateczne wyniki.