Wigilijka w przedszkolu

Dzisiaj w grupie średniaków odbyło się spotkanie opłatkowe. Wszyscy pięknie ubrani złożyliśmy sobie życzenia dzieląc się opłatkiem, a następnie zasiedliśmy do świątecznego stołu, aby skonsumować przepyszne słodkości przyniesione przez dzieci.

W tym dniu, tak szczególnym nie mogło zabraknąć kolęd, a w szczególności naszej ulubionej piosenki Arki Noego „Świeć gwiazdeczko”. Atrakcją były także  upominki i prezenty pod choinką, na które dzieci czekały z niecierpliwością.

Anna Żupa

W pozostałych grupach przedszkolnych Wigilijenka odbyła się w piątek 21 grudnia. Przedszkolaki, jako mała rodzinka przedszkolna wspólnie śpiewały kolędy „Wśród nocnej ciszy” oraz „Przybieżeli do Betlejem”, słuchały pastorałek i innych kolęd, dzieliły się opłatkiem życząc sobie „Wesołych Świąt” oraz częstowały się wypiekami: ciastem, ciasteczkami i owocami.

Ania, jako solenizantka obchodziła swoje 4 urodziny podczas Wigilijenki grupowej. Usłyszała chóralnie odśpiewane „Sto lat” i życzenia, a w zamian, w podziękowaniu częstowała czekoladowymi aniołkami. Aniu – wszystkiego najlepszego!