Pasowanie w grupie starszych maluszków.

Grupa starszych maluszków 26 listopada 2012 roku bardzo uroczyście świętowała dzień „Pasowania na Przedszkolaka”. W tym dniu przybyli zaproszeni goście: Rodzice wraz z panią dyrektor Jolantą Rudką. Dzieci zaprezentowały się z jak najlepszej strony podczas przygotowanego programu artystycznego – recytując wiersze, śpiewając piosenki oraz wesoło bawiąc się z Rodzicami. Uroczystość zakończyła się ceremonią Pasowania, którą poprowadziła pani Dyrektor wraz z paniami nauczającymi. Na pamiątkę przedszkolaki dostały dyplomy oraz zestaw wspaniałych zabawek ufundowanych dla grupy przez jednego z Rodziców. Przedszkolakom: Gratulujemy!! i dziękujemy za podarowane niespodzianki. Zapraszamy do obejrzenia pamiątkowych zdjęć z Pasowania.