MIKOŁAJ ODWIEDZIŁ NASZE PRZEDSZKOLE!!!

6 grudnia wszystkie przedszkolaki czekały na gościa z długą białą brodą, w czerwonym ubraniu który przyniesie im  podarunki.
Na ten dzień dzieci przygotowywały się od dłuższego czasu ucząc się piosenek, przygotowując obrazki, słuchając pań – w obawie żeby mogły powiedzieć co nieco Mikołajowi. W tym dniu odbyła się środowiskowa Impreza Mikołajkowa w naszym przedszkolu, w której wzięły udział nie tylko przedszkolaki, ale również najmłodsi z naszej miejscowości. Czas oczekiwania umilił nam Pan Grzywa, który w bardzo atrakcyjny sposób zabawiał wszystkie dzieci. Były tańce, śpiewy, wesoła zabawa, aż wreszcie nadeszła oczekiwana chwila i gość w towarzystwie śnieżynki dzwoniąc dzwoneczkami pojawił się na sali. Wszyscy z przejęciem i zadowoleniem słuchali opowieści Świętego po czym zostały wręczone prezenty dzieciom, które nie uczęszczają do przedszkola. Zostały zrobione też pamiątkowe
zdjęcia. Przedszkolakom Mikołaj wręczył upominki w kameralnej atmosferze, każdej grupie osobno. Z niecierpliwością czekamy na wizytę za rok!
Anna Żupa
Ogromne podziękowania i wiele ciepłych słów dla:
  • p. Bogusława Grzywy za umilenie dzieciom czasu podczas zabawy i oczekiwania na przybycie Mikołaja,
  • wszystkich Rodziców działających w Radzie Rodziców przy ZSP w Piasku oraz
  • Świętemu Mikołajowi!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.