Turniej gier i zabaw – Memoriał F. Witkowskiego

8 listopada 20 uczniów klas drugich i trzecich (10 dziewczynek oraz 10 chłopców) wzięło udział w Turnieju gier i zabaw. Zawody odbyły się w hali MOSiR w Pszczynie.

Drugoklasiści w swojej kategorii zajęli III miejsce. Trzecioklasiści zajęli  III miejsce. W klasyfikacji drużynowej Szkoła Podstawowa nr 10 w Piasku zajęła również III miejsce. Wróciliśmy z pucharem.

Szkołę reprezentowali drugoklasiści: Martyna Zorembska, Wioletta Pastuszka, Julia Biela, Karolina Pisarek,Natalia Jabcoń, Paweł Psik, Maksymilian Malcharek, Kewin Kost, Konrad Francuz, Marcin Anderko oraz trzecioklasiści: Anna Duka, Julia Iskrzycka, Maja Bilek, Zuzanna Duńka, Inga Marekwia, Jakub Basa, Błażej Kokot, Kamil Miłoś, Oskar Zawierucha, Dominik Mazurczyk.

Gratulujemy naszym najmłodszym sportowcom!