KONKURS NA KOMIKS „KRÓL MACIUŚ I” – ROZSTRZYGNIĘCIE

W październiku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kędzierzynie-Koźlu z okazji Roku Korczaka. Polegał on na wykonaniu ilustracji do szablonu komiksu stworzonego na podstawie powieści Janusza Korczaka „Król Maciuś I”.  Na konkurs zostało wysłanych 6 prac uczniów z klas II-VI i były to jedyne prace uczniów ze śląska Smile .

Wśród nagrodzonych równorzędnymi nagrodami znaleźli się aż 4 nasi uczniowie:

  • Aleksandra Jucha,
  • Iga Kania,
  • Mikołaj Dętkoś,
  • Zuzanna Goraus.

Prace laureatów zostaną wydrukowane w pokonkursowym wydawnictwie. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jedna myśl nt. „KONKURS NA KOMIKS „KRÓL MACIUŚ I” – ROZSTRZYGNIĘCIE”

  1. Jeju ale ja się nad tym napracowałam…, ale opłaciło się. Szkoda że tak mało osób się zgłosiło, ale cóż… Question

Możliwość komentowania jest wyłączona.