Konkurs „Bezpieczna droga do przedszkola” – rozstrzygnięty!

Ileż pomysłów i inwencji rodziców i dzieci w pracach dostarczonych na konkurs „Bezpieczna droga do przedszkola”. Prace płaskie i przestrzenne, kolorowe i z różnorodnego materiału plastycznego: plastelina, farby, kredki kulkowa ciastolina. Dzieci w swoich pracach (przy niewielkiej pomocy rodziców), wykazały się znajomością zasad ruchu drogowego i bezpieczeństwa na drodze. Niewątpliwą atrakcją było rozwiązanie konkursu, które odbyło się podczas spotkania z zaproszonymi funkcjonariuszami policyjnymi. Dzieci odbierały swoje dyplomy i nagrody z rąk funkcjonariuszy policyjnych. Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Zapraszamy do udziału w następnych konkursach. Zdjęcia prac konkursowych oraz nagrodzonych dzieci do obejrzenia w galerii.