Konkurs plastyczny „Wspomnienie z wakacji”

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym „Wspomnienie z wakacji”.

Technika dowolna, format A4 lub A3. Każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę zawierającą tytuł pracy, imię nazwisko autora, klasę. Prace należy oddać do dnia 17 września 2012 roku.

Prace plastyczne uczniów klas I – III przyjmuje Anna Granatyr-Spychała, a prace uczniów klas IV-VI Joanna Kukla.

Sprzątanie świata 2012

Z okazji tegorocznej akcji Sprzątania świata przebiegającej pod hasłem: Kocham, lubię, szanuję… nie śmiecę serdecznie zapraszamy do selektywnej zbiórki odpadów.

W dniach 17 do 21 września przynosimy do szkoły:

• makulaturę (zważoną i dobrze związaną; wychowawcy dajemy kartkę z informacją: imię, nazwisko, klasa, ilość makulatury w kg.)
  • puszki (zgniecione; wychowawcy dajemy kartkę z informacją: imię, nazwisko, klasa, ilość puszek w sztukach)

Przez cały rok można przynosić zużyte baterie i plastikowe zakrętki.

Nasze grupy przedszkolne w roku szkolnym 2012/2013

Grupa 5,6-latków. Wychowawcami są Panie: Alina Bałuch, Kornelia Pala i nauczyciel wspomagający Joanna Jarczok.

Grupa 5,6-latków. Nauczają w tej grupie Panie: Mariola Pastuszka i Edyta Studzieńska.

Grupa 5,6-latków. Wychowawcami są Panie: Alina Górka i Kornelia Pala.

Grupa 4,5-latków. Wspólnie spędzają z dziećmi czas Panie: Anna Żupa i Edyta Studzieńska.

Grupa 3,4-latków. Na zabawie płynie czas dzieciom i Paniom: Aldonie Szłapa i Tatianie Drzał.