Wyróżnienie dla Martyny

Konkurs plastyczny Portret mojej mamy organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach został rozstrzygnięty.  Dziś  w ramach XVII Dni Goczałkowic  zwycięzcom wręczono dyplomy i nagrody.  Na konkurs wpłynęło aż 418 prac plastycznych. Jury przyznało 5 nagród i 19 wyróżnień.

W konkursie wzięło udział  siedmioro uczniów naszej szkoły, którzy namalowali piękne portrety swoich kochanych mam, czyli: Karolina Olszowiec, Dagmara Szłapa i Martyna Kłoska z kl. I , Ewa Luranc z kl. II oraz Zuzanna Kobiela, Monika Mańka i Oliwier Drobik z kl. III.

Miło nam poinformować, że wyróżniono w tym konkursie pracę uczennicy klasy Ib Martyny Kłoski.Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs w szkole przeprowadziła Agnieszka Petelska (wychowawca świetlicy), która zachęca wszystkich uczniów do rozwijania zainteresowań artystycznych.


3 myśli w temacie “Wyróżnienie dla Martyny”

  1. Martysiu, gratulacje! Brawo, brawo, jestem dumna z Ciebie, moja słodka artystko

Możliwość komentowania została wyłączona.