Omnibus 2012

Dnia 12 czerwca  odbył się V Konkurs „Omnibus” 2012, który po latach przerwy został reaktywowany. Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Dzieci i Młodzieży OMNIBUS oraz Szkołę Podstawową nr 11 w Porębie. Wzięli w nim udział uczniowie klas pierwszych, drugich oraz trzecich wyłonieni w drodze szkolnych eliminacji. W konkursie uczniowie musieli się wykazać wieloma umiejętnościami np. ortografią, czytaniem ze zrozumieniem, logicznym myśleniem, wiedzą o otaczającym świecie na poziomie wykraczającym poza wymagania szkolne.

Naszą szkołę reprezentowali: Maksymilian Malcharek (klasa I b) oraz Amelia Wybrańczyk (klasa II a).  Maksymilian Malcharek zajął III miejsce w kategorii pierwszoklasistów. Duże brawa i gratulacje. Tak trzymać!

Niestety żaden trzecioklasista z naszej szkoły nie mógł wziąć udziału w konkursie, ponieważ klasy trzecie przebywają właśnie na zielonej szkole.

Więcej o konkursie tutaj

2 myśli w temacie “Omnibus 2012”

Możliwość komentowania została wyłączona.