Gry zespołowe – 2011/12

W tym roku szkolnym chłopcy z kl. VI brali udział we wszystkich grach zespołowych. Przygotowując się do nich, systematycznie i z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w pozalekcyjnych zajęciach sportowych. Ich wysiłek przełożył się na uzyskane wyniki:

IV miejsce w półfinale miejskich zawodów w mini piłce ręcznej,
III miejsce w półfinale miejskich zawodów w mini koszykówce,
I miejsce w półfinale miejskich zawodów w mini siatkówce,
II miejsce w powiatowych zawodach w siatkówce,
III miejsce w halowych zimowych zawodach w piłce nożnej.
IV miejsce w Mistrzostwach Pszczyny w piłce nożnej,
II miejsce w Pszczyńskim Euro 2012,

Szkołę reprezentowali: Piotr Brauntsch, Wojciech Anderko, Michał Ryba, Grzegorz Ryguła, Mateusz Ryguła, Robert Warkocz, Adrian Żywczok – wszystkie gry oraz Damian Bojdoł (piłka ręczna, koszykówka, siatkówka), Piotr Kulicki, Marek Profaska (koszykówka).
Wielkie gratulacje i słowa uznania za ich wysiłek na zawodach, duże umiejętności i sportową postawę godną naśladowania.

Nasze dziewczyny z kl. VI przygotowywały się do udziału w zawodach w siatkówce. Pokonały trudne początki i wytrwale dążyły do celu. Zdobyły najpierw 1 miejsce w półfinale miejskim, a następnie 2 miejsce w zawodach powiatowych za SP 1 z Woli.
Słowa podziękowania kierujemy do Karoliny, która trenuje siatkówkę i swoją postawą oraz umiejętnościami skutecznie rozwinęła w koleżankach pasję do gry.
Skład zespołu: Karolina Kalinowska, Sonia Malcharek, Klaudia Skrzypczyk, Magda Goldman, Nicolla Paliczka, Joanna Duńka, Magda Ryguła, Katarzyna Śleziona, Kamila Nowak. Brawo dziewczyny!
Dziewczyny i chłopcy bardzo polubili siatkówkę i często w nią grają.