Grand Prix Pszczyny

26 maja 2012 w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie odbyło się podsumowanie turniejów Grand Prix Pszczyny w tenisie stołowym oraz turniej z okazji Dnia Dziecka. Dzięki udziałowi 28 uczniów, nasza szkoła uzyskała imponujący wynik 1183 punktów zdobywając po raz kolejny I miejsce. Następna drużyna miała ich 385.

W klasyfikacji indywidualnej klas III-IV najlepsi okazali się: Bratek Paweł – II miejsce, Szymura Maciej – V miejsce, Walasik Agata – II miejsce, Goldman Monika – III miejsce, Staroń Wiktoria – IV miejsce, Żupa Maryla – V miejsce, Wagner Julia – VI miejsce.

W roczniku klas V i VI czołowe lokaty uzyskali: Ryguła Magdalena – I miejsce, Paliczka Nikola – IV miejsce, Szczotka Zuzanna – VI miejsce, Ryba Michał Michał – V miejsce.

Serdeczne podziękowania składamy Panu Zbigniewowi Halamie za prowadzenie zajęć i przygotowanie uczniów do zawodów. Dzięki jego zaangażowaniu i promowaniu tej dyscypliny sportowej w naszej szkole od wielu lat, możliwe jest osiąganie tak wysokich miejsc.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wszystkim uczniom, którzy reprezentowali szkołę w turniejach!

Jedna myśl w temacie “Grand Prix Pszczyny”

  1. Gratuluję wszystkim którzy zdobyli nagrody, puchary i dyplomy!

Możliwość komentowania została wyłączona.