Festiwal 2.0

W dniu dzisiejszym odbył się Festiwal 2.0 podsumowujący projekty edukacyjne realizowane przez uczniów w ramach projektu Szkoła z Klasą 2.0.

Przez prawie dwie godziny uczniowie dzielili się wiedzą z różnych dziedzin: matematyki, przyrody, techniki, religii oraz języków: polskiego i angielskiego. Można było m. in. zobaczyć układy słoneczne, futurystyczne osiedla, albumy o naszych patronach, dowiedzieć się jak przekazywano wiadomości od najdawniejszych czasów, skąd się bierze światło, jak wyglądała nasza szkoła za czasów naszych dziadków i rodziców.

Jedna myśl w temacie “Festiwal 2.0”

  1. Festiwal był bardzo ciekawy! Dowiedziałam się tam różnych rzeczy. Oglądaliśmy prace prace szóstoklasistów ( osiedla futurystyczne), piątoklasistów ( prezentacje multimedialne na temat świętych), czwartoklasistów ( wywiady z dziadkami, rodzicami i starszym rodzeństwem)

Możliwość komentowania została wyłączona.