Mini siatkówka

W ostatnich dniach lutego odbyły się miejskie i powiatowe zawody mini siatkówki dziewcząt i chłopców.

W zawodach miejskich, w dniu 23 lutego, drużyna dziewcząt zdobyła I miejsce i przeszła do zawodów na szczeblu powiatowym. Na zawodach powiatowych, w dniu 28 lutego, dziewczęta wywalczyły II miejsce. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas VI w składzie: Karolina Kalinowska, Sonia Malcharek, Magdalena Ryguła, Joanna Duńka, Klaudia Skrzypczyk, Magdalena Goldman, Nicolla Paliczka, Katarzyna Śleziona.

Chłopcy w zawodach miejskich, w dniu 24 lutego, także zdobyli I miejsce i awansowali do dalszych rozgrywek. Na szczeblu powiatowym, w dniu 29 lutego, podobnie jak dziewczęta, stanęli na podium na II miejscu. W skład drużyny chłopców wchodzili następujący uczniowie klas VI: Piotr Braunsch, Wojciech Anderko, Damian Bojdoł, Michał Ryba, Grzegorz Ryguła, Mateusz Ryguła, Robert Warkocz, Adrian Żywczok.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w tej pięknej grze zespołowej.