Mam Talent 2012

Już po raz trzeci odbędzie się w naszej szkole konkurs MAM TALENT.

Impreza ta organizowana jest w marcu. Właśnie w ten sposób – muzycznie, artystycznie, zabawowo, aktorsko – chcemy powitać wiosnę. Obowiązkowym kolorem tego dnia jest ZIELONY. Choć nazwa konkursu sugeruje, że wziąć w nim mogą udział tylko ci, którzy obdarzeni są jakimś TALENTEM, to tak naprawdę wystąpić może każdy, kto LUBI występować i ma POMYSŁ NA SWOJĄ PREZENTACJĘ. Najważniejsza jest dobra zabawa i możliwość zaprezentowania swoich pomysłów bądź uzdolnień. Może właśnie tym razem TWÓJ POMYSŁ, TWÓJ WYSTĘP,TWOJA PREZENTACJA będzie dla społeczności szkolnej niezapomnianym przeżyciem? Odważ się i pokaż, na co Cię stać!

Zgłoszenia do 19 marca przyjmują: Barbara Kudela oraz Beata Skrzypiec

Zobaczmy to jeszcze raz!