Mam Talent 2012

III edycja Szkolnego Konkursu MAM TALENT już za nami. W konkursie wzięło udział ponad 50- ciu uczniów. Wystąpiło jedenastu solistów oraz sześć zespołów. Zagrało troje skrzypków, czworo pianistów oraz jedna saksofonistka. Zaśpiewały trzy solistki. Zatańczyło  pięć zespołów. Zagrał na fletach i zatańczył jeden zespół. Tyle statystyki. A oto zwycięzcy:

Kategoria SOLISTA: I miejsce Kamil Pfaff klasa II b (pianista), II miejsce Patrycja Sołtys klasa IV b (śpiew), III miejsce Inga Marekwia klasa II b (skrzypce).

Kategoria ZESPÓŁ: I miejsce zespół KRAWACIKI (Natalia Szmuk, Hania Czembor, Natalia Żołneczko, Marta Kotwasińska, Julia Kokot, Iza Rębisz – klasa v a i V b), II miejsce Julia Biela, Ola Paliczka oraz Patrycja Sołtys klasa I a i IV b, III miejsce zespół WIKTOR I HAWAJSKIE DZIEWCZYNY z klasy I b (Wiktor Nowak oraz Martyna Zorembska, Martyna Kłoska, Paulina Mazur, Karolina Piasarek, Gosia Helios oraz Kinga Kozik.

Wyróżnienia otrzymali: Karolina Olszowiec klasa I b, Iga Kania klasa V b, Kasia Nowak klasa  VI a, Maryla Żupa, zespół FLECIKI z klasy II b oraz zespół OSKAR I ZAKRĘCONE DZIEWCZYNY z klasy III b.

Podziękowania dla jurorów: pani Joanny Kukli, Magdy Drobiec, Marcina Staszka oraz Dominiki Kurczyk za trud wyboru. Podziękowania dla Magdy i Marcina oraz dla Dominiki za występ dla społeczności szkolnej.

Podziękowania dla uczennicy klasy VI a Martyny Luranc za wykonanie przepięknej scenografiii. Podziękowania dla fundatorów nagród: firmy ZORKA oraz SKLEPIKU SZKOLNEGO. Podziękowania dla wszystkich osób, które wsparły nas w przygotowaniach tej imprezy.

Zobacz fotogalerię.