Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 10 listopada 2011 r. odbyło się pierwsze bardzo ważne wydarzenie w grupie maluszków. W tym dniu najmłodsze dzieci z naszego przedszkola zostały pasowane na przedszkolaka.

Zanim to nastąpiło musiały przejść kilka prób – testów żeby sprawdzić czy zasługują na miano przedszkolaka. Dzieci chętnie podejmowały wszelkie działania, brały udział w zabawach ruchowych jak i dydaktycznych. Nasze maluszki zaprezentowały się rewelacyjnie, pięknie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, wykazały się zdobytą wiedzą jak również cierpliwością i koncentracją uwagi. Pokonały lęk przed wystąpieniem dla tak ogromnej publiczności!

Po przejściu przez dzieci wszystkich prób, jury składające się z rodziców i pani Dyrektor Jolanty Rudki zgodnie stwierdziło że maluszki mogą zostać pełnoprawnymi przedszkolakami. Był akt ślubowania maluszków, wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz wspólny poczęstunek z rodzicami.