To już VII PIKNIK

W sobotę 14 maja po raz siódmy spotkaliśmy się na Pikniku Rodzinnym. Przedszkolacy i uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczno – wokalne, a do zabawy zachęcał wszystkich wodzirej. Tradycyjnie można było kupić grochówkę i kiełbaski oraz ciasta i napoje, dzieci korzystały też z dmuchawców. Dużym powodzeniem cieszyły się lizaki z niespodziankami.

Nie byłoby tej imprezy, gdyby nie wsparcie naszych rodziców i strażaków. Dochód z imprezy zastanie przeznaczony na potrzeby naszych dzieci.
Z funduszy z poprzednich imprez wspólnie z Radą Rodziców oraz z przekazanego przez Państwa 1% z podatku zakupiliśmy kolejne dwie tablice interaktywne z wyposażeniem, przedszkolacy wzbogacili się o koszulki z logo przedszkola, na bieżąco wyposażana jest pracownia komputerowa. Obecnie przygotowujemy się do zainstalowania bezprzewodowego Internetu w obydwu placówkach.

Wszystkim rodzicom dziękujemy za udział w tej imprezie, wspaniałe ciasta i prezenty na giełdę. Naszym strażakom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tej imprezy.

Jolanta Rudka

Zobacz zdjęcia z pikniku