Luty na sportowo

W powiatowych zawodach tenisa stołowego, które odbyły się w naszej szkole 3 lutego 2011 r., startowały cztery drużyny dziewcząt i sześć drużyn chłopców. Reprezentacja dziewczyn w składzie: Magdalena Ryguła, Paulina Urbańska i Żaneta Walasik zajęła 3 miejsce, a reprezentacja chłopców w składzie: Paweł Operchalski, Kamil Kułagowski i Krzysztof Kłapyta zajęła 2 miejsce.
Wśród dziewcząt najlepsza była reprezentacja szkoły z Góry przed SP Radostowice przed, a wśród chłopców- SP 2 z Woli zajęła 1 miejsce a miejsce 3 SP Radostowice.
Nasze zespoły awansowały na zawody rejonowe.
W klasyfikacji indywidualnej Magda Ryguła i Paweł Operchalski zajęli 2 miejsca.

4 lutego 2011 r. chłopcy z klas piątych i szóstych wzięli udział w półfinale miejskim koszykówki zajmując 4 miejsce. 16 lutego natomiast grali w półfinale miejskim siatkówki i zajęli 2 miejsce. Szkołę reprezentowali:

• Krzysztof Kłapyta

9 lutego 2011 r. trzyosobowe reprezentacje dziewcząt i chłopców uczestniczyły w Mistrzostwach Pszczyny w Narciarstwie Alpejskim w Istebnej.
Nasza drużyna zajęła 1 miejsce!
Indywidualnie najlepsze miejsca zajęli: Marta Kotwasińska -2 m., Marceli Pychyński – 1 m., Robert Wiencek – 4 m.
Oprócz tych uczniów szkolę reprezentowali również: Agnieszka Szweda, Karolina Tatarczuch oraz Piotr Brauntsch.

26 lutego uczniowie naszej szkoły brali udział w II Turnieju Grand Prix Pszczyny w Tenisie Stołowym.