Nasza Rakieta

Kamila Nowak jest uczennicą klasy piątej. Jej pasją sportową jest tenis ziemny, w którym odnosi wspaniałe sukcesy:

• Dwukrotnie zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Śląska w roku 2008 i 2009
  • wicemistrzostwo Polski w Mistrzostwach Polski UKS-ów w tenisie w roku 2007 i 2010;
  • I miejsce- tytuł Halowej Mistrzyni Małopolski Krasnali do lat 10;
  • I miejsce w Mistrzostwach Śląska w roku 2008;
  • II miejsce(2008r.) i I miejsce(2009r.) w Ogólnopolskich Mistrzostwach Uczniowskich Klubów Sportowych;
  • I i II miejsce w zawodach na Słowacji, organizowanych pod nazwą CTD mladsich ziacok 2009.

Miejsca medalowe Kamila zajmuje również podczas turniejów deblowych, jak na przykład II miejsce na CTD na Słowacji (2009r.) czy też zdobycie I miejsca na Turnieju Wojewódzkim „Skrzatek” w Zabrzu w roku 2009.

Lista turniejów, w których brała udział do roku 2011 jest bardzo długa. Jej ostatnimi sukcesami są:

• Wywalczenie III miejsca na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Warszawie
  • oraz zdobycie I miejsca w grze pojedynczej i III miejsca w grze podwójnej na Halowym Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym we Wrocławiu w grudniu 2010r.

Nasza „pioskowska tenisistka” odnosi sukcesy nie tylko w sporcie, ale także w nauce. Jako jedyna, spośród 12 uczniów klas piątych i szóstych, przeszła do drugiego etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka polskiego z Elementami Historii. Oprócz tego w I semestrze roku szkolnego 2010/2011 osiągnęła najwyższą średnią w szkole.