High School Musical

W poniedziałek, 19 kwietnia, grupa uczennic naszej szkoły była w Gliwickim Teatrze Muzycznym na polskim przedstawieniu „High School Musical”. Świetna obsada, młodzi zdolni artyści, wspaniałe układy choreograficzne i piosenki – wszystko to składa się na pełen energii, pulsujący barwami i młodością spektakl, który bardzo podobał się widowni, zarówno tej nastoletniej jak i dorosłej. Największą atrakcją jednak było zdobycie autografów i zrobienie zdjęć z aktorami, którzy długo po spektaklu oblegani byli przez młodych fanów zachwyconych ich występem. Nasze dziewczęta dostały autografy na plakatach z „HSM” i oczywiście zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia, które zamieszczamy poniżej.

Wyjazd do GTM był naszym piątym wyjazdem na musical, planujemy już kolejny – na jaki spektakl, na razie nie zdradzamy.

Joanna Kukla

dsc04248
dsc04255
dsc04257