Półkolonie 2008

Jak co roku wielu uczniów naszej szkoły spędziło pierwsze dwa tygodnie wakacji na półkoloniach. Tradycyjnie jeden dzień w każdym tygodniu to zabawa na placu zabaw w Pszczynie i seans filmowy w kinie Wenus. Obejrzeliśmy Tupot małych stóp (Happy Feet) i Ratatuj (Ratatouille). Byliśmy także na basenie w Jaworznie, w Ośrodku Rekreacyjnym „Nad Dokawą” i w Figlarni.

Pogoda nam sprzyjała, więc odbyliśmy wycieczki w wiele ciekawych miejsc. Wdrapaliśmy się na Kozią Górę, wybraliśmy się także do Zagrody Żubrów.

Odwiedziliśmy Kopalnię Piasku gdzie stawialiśmy zamki z piasku, oglądaliśmy mini-zoo i jeździliśmy bryczką.

W Chlebowej Chacie podglądaliśmy dawne życie na wsi i przygotowywaliśmy podpłomyki na drugie śniadanie. Są pyszne ze smalcem albo z miodem!

Mariola Mańka, Agnieszka Tużnik, Anna Kokot, Karolina Zioło