IV Piknik Rodzinny

W dniu dzisiejszym odbył się IV Piknik Rodzinny. Były występy przedszkolaków i uczniów naszej szkoły, m. in. Zespołu Mali Pioskowianie.

Piknik Przedszkolakimaluchy piknikChłopcy Mali Pioskowianie
PioskowiankiorkiestraKamil

Można było wylosować jakiś fant, zjeść ciasto, kiełbasę, chleb ze smalcem i grochówkę albo zjechać z wielkiej dmuchanej zjeżdżalni.

ciastokiełbasazjeżdżalnia

Dzieci od samego początku ustawiły się w długiej kolejce do malowania twarzy i można było oglądać kolorowe motyle, koty i mnóstwo Spidermanów.

Wiele osób sprawdziło swoją umiejętność jazdy na rowerze na torze przeszkód. Zwycięzcami okazali się Aleksander Sokal i Kacper Skapczyk, którzy nie popełnili ani jednego błędu!

spidermandogrywkanagrody za jazdę

Zabawę prowadził wodzirej niestrudzenie przez 3 godziny a jej ukoronowaniem była licytacja tortu, który został sprzedany za przeszło 600 zł.

hulahopwążtort do licytacji

W czasie całej zabawy pomocą służyli wszystkim strażacy z OSP w Piasku.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili do zorganizowania tak wspaniałej zabawy!