Konkurs wiedzy o ruchu drogowym rozstrzygnięty

W dniu 26 marca odbyła się część praktyczna Konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym. Pomimo padającego śniegu i bardzo niskiej temperatury na starcie stawiło się 17 uczniów. Uczestnicy najpierw musieli przejechać tor manewrowy, na którym ustawione były znaki drogowe, a potem pokonywali tor przeszkód składający się z 4 elementów.

W tym roku bezkonkurencyjni okazali się uczniowie klasy czwartej. Zwycięzcami zostali:

1. Dominika Kotwasińska, Robert Tatarczuch
  2. Magda Piekarczyk,
  3. Małgosia Koczuba
  4. Laura Konieczny, Adrian Operchalski

Pierwsze trzy osoby przechodzą do eliminacji miejskich, które odbędą się 31 marca w Pszczynie a 12 uczniów zdobyło karty rowerowe. Wszystkim gratuluję bo ciężko na nie zapracowali!

Uczniowie klas IV proszeni są o przyniesienie na jurto zdjęcia do karty rowerowej, jest ona konieczna aby można było brać udział w eliminacjach miejskich!

Karolina Zioło