Uczestnicy kółka informatycznego

Od września działa koło informatyczne. Na zajęcia chodzą uczniowie z klas czwartych i piątych.

Na zajęciach zapoznajemy się ze skanerem i aparatem cyfrowym. Poznajemy tajniki obsługi programu graficznego Gimp. „Buszujemy” po internecie w poszukiwaniu ciekawych informacji. Zbieramy ciekawostki o życiu szkoły.

Uczestnicy kółka:

Mam na imię Gosia, chodzę do V klasy. Lubię słuchać muzyki, szczególnie Fergie, Rihanny, System of Down . Mam młodszego brata Szymona, który jest naprawdę nieznośny, nawet superniania mu nie pomoże. Moje ulubione filmy to Bruce Wszechmogący, High School Musical. A jeśli chodzi o seriale, oglądam Zagubionych i Chirurgów oraz Hannah Montana emitowana na Disney Channel. Mam dwa psy; Oddie’go i Scobby’ego. Mam też dwie przyjaciółki, Baśkę i Karolinę. W szkole moimi ulubionymi przedmiotami są przyroda, angielski oraz historia.

Gosia

Nazywam się Klaudia. Mam 11 lat i chodzę do piątej klasy. Mam młodszego brata Mateusza. Moje ulubione zwierzę to pies. Moi rodzice mają na imię Sylwia i Krzysztof Piotrowscy. Mieszkam w nowo wybudowanym, małym domu. Najlepszy kolor według mnie to jasny niebieski. Uwielbiam jeździć na rowerze i spotykać się z przyjaciółmi. Moimi najlepszą przyjaciółką jest Nadia. Myślę, że jestem spoko dziewczynąSmile

Klaudia

Nazywam się Arek Skoczyński. Chodzę do klasy piątej. Mam 11 lat Mam psa która nazywa się Kora. Mam siostrę, która nazywa się Ania. Najbardziej lubię grać w tenisa ziemnego. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest informatyka.

Nazywam się Nadia. Mam 11 lat, chodzę do klasy Va. Moim ulubionym zwierzakiem jest żółw. Mam młodszego brata. Marcela moim ulubionym zajęciem jest taniec i gra na gitarze. Moje ulubione przedmioty to: matematyka, j.angielski, informatyka. Moimi przyjaciółkami są Ada i Klaudia.

Nadia

Nazywam się Karolina Kabiesz. Chodzę do 5b i mam 11lat. Lubię słuchać muzyki, czytać książki. Przyjaźnie się z Gosią K, moimi najlepszymi koleżankami są: Weronika M, Karolina G i Klaudia P. Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest historia.

Mam na imię Adriana i chodzę do klasy V a. Mam brata. Moim najlepszym zwierzęciem są koty i konie. Najbardziej lubię malować, patrzeć na telewizor i grać na komputerze. Z przedmiotów najbardziej lubię :matematykę, technikę i informatykę.

Adriana

Nazywam się Ania. Mam brata Sławka. Lubię koty. Mam dwa psy Misia i Reksia, kota Mruczka i świnkę morską Murzyn.

Ania

Jestem Robert Tatarczuch. Mam 10 lat. Chodzę do klasy czwartej. Mam psa Emi, kota Kire, rybki. Mam siostrę Karolinę i brata Patryka. Najbardziej lubię grać w tenisa ziemnego. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest WF.

Nazywam się Maciek Podbioł i chodzę do klasy 4a. Moi bracia to: Krzysztof,Bartek,Gabryś. Najbardziej lubię grać w piłkę, a moi najlepsi koledzy to Robert Tatarczuch i Alek Piesiur. Mój ulubiony przedmiot to wf moje hoby to muzyka.

Nazywam się Justyna Ficek. Chodze do klasy IVb. Mam czworo rodzeństwa. Jedną siostrę Kasię i trzech braci: jeden z nich nazywa sie Marek drugi Tomek, a trzeci Krzysiek. Lubię pływac i tańczyć .Mam 2 psy :Cywila i Dianę. 4 króliki: Pusię, Kudłatą, Tolę i Max.

Nazywam się Monika Wróbel. Chodze do klasy Vb.Mam jedną siostre: Marte. Lubie jeźdżic na rowerze. Nie lubie szpinaku i brokułów.

nazywam się Alek Piesiur, chodzę do klasy 4b. Mam brata który nazywa się Dominik. Najbardziej lubię sport. Moje hobby to muzyka

7 myśli nt. „Uczestnicy kółka informatycznego”

 1. Dzisiaj idę pierwszy raz będzie super, pozdro dla IV B

 2. Buhahahahaaaaaaaaaaaaaaaa
  Podnietaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  Nie no no rulez xM
  Prznajmiej sie pośmioć moga

  hah xM

  Bo se pozdrowie tylko tych co rpzeżywaja głeboką miłość Grin

  ;*

 3. uwielbiam to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  p.s. diśka, coś ci się stało?

 4. Hahaha Diśka ? DObzre sie czujesz piękna Grin
  Zakochaj się pf….jakie to gupie ;(
  RazzP
  Taa tu sie idzie posmiać ;D
  Ma na imię ****** mówia na mnie Mala, lubię to i tamo fajnie ;P

Możliwość komentowania jest wyłączona.