Półkolonie 2006/2007

Jak co roku na początku lipca odbyły się w naszej szkole półkolonie. Pierwszy turnus trwał od 2 do 7 lipca a drugi od 9 do 13 czerwca.

W tym roku pogoda spłatała nam figla i bardzo niewiele dni było słonecznych. mimo to dzięki pomysłowości pani kierownik Mariolo Mańki wszystkie dni były bardzo interesujące. Każdy dzień to wycieczka w jakieś interesujące miejsce. A byliśmy, zobaczyliśmy lub bawiliśmy się w:

W Ośrodku Rekreacyjnym „Nad Dokawą” nasi półkoloniści zagrali mecz siatkówki z połkolonistami z Czarkowa. Wynik 3:1 dla naszej druzyny bardzo nas ucieszył. Szkoda, że ten czas tak szybko przeleciał ale za rok znowu spotkamy się na półkoloniach!

Karolina Zioło

domek
plac zabaw
bilard
siatkówka
turniej
ziemniak
przed seansem
tunel
kulki
Mc’Donalds
CMP dzwon
węze pożarnicze

3 myśli w temacie “Półkolonie 2006/2007”

  1. Wszystkim uczniom życzę miłego i aktywnego spędzenia kolejnego miesiąca wakacji. Oby pogoda Wam dopisała! Pozdrowienia J.Rudka

Możliwość komentowania została wyłączona.