Rocznica konstytucji 3 maja

W dniu 7 maja odbył się uroczysty apel upamiętniający rocznicę Konstytucji 3 Maja.

Uczniowie myśleli, że Konstytucja 3 Maja to „same nudy” ale przekonali się, ze moze to być całkiem ciekawa lekcja historii, szczególnie jeśli poprowadzi ją duch króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Uczniowie dowiedzieli się, że Polska była pierwszym krajem w Europie, który uchwalił konstytucję. Poznali także nazwiska wielkich Polaków, którzy przyczynili się do jej powstania a nawet niektórzy odkryli, że mieli wsród nich swoich przodków! Odczytali najważniejsze tezy zawarte w Konstytucji.

Apel przedstawili uczniowie z klas IV i V pod opieką Pani Elżbiety Lech i Pani Joanny Kukli

jaki temat lekcji?
lekcja
duchkróltezy

6 myśli w temacie “Rocznica konstytucji 3 maja”

1. Lol nareście jakieś nowe ,,noty”,
    A na żadnej focie mnie nie ma:(
    Niech jakaś pani przyjdzie 6@ fotki na lekcjach porobić:D
    Aparat sie rozwali:D

2. Suuuuuper … tylko czemu nie ma jakichś nowych fotek z Małych Pioskowian ….
    Fajnie by było jakby one były :D

3. fotki z zespołu, by się przydały, ponieważ Zespół pięknie i kolorowo się prezenuje. pozdro jrudka

4. No do nas też mogą Panie przyjść :D
    Tylko uwaga na aparat :P
    A z Pioskowian też trzeba porobić fotki :D

5. Ciekawa strona, chociaż mam problemy z odnalezieniem się w niej. Życzę powodzenia !

6. mam problemy z odnalezieniem się w niej

Czy te problemy są spowodowane jakimś konkretnym utrudnieniem/błędem, czy też wynikają z przyzwyczajenia do poprzedniego wyglądu?

Możliwość komentowania została wyłączona.