Rocznica konstytucji 3 maja

W dniu 7 maja odbył się uroczysty apel upamiętniający rocznicę Konstytucji 3 Maja.

Uczniowie myśleli, że Konstytucja 3 Maja to „same nudy” ale przekonali się, ze moze to być całkiem ciekawa lekcja historii, szczególnie jeśli poprowadzi ją duch króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Uczniowie dowiedzieli się, że Polska była pierwszym krajem w Europie, który uchwalił konstytucję. Poznali także nazwiska wielkich Polaków, którzy przyczynili się do jej powstania a nawet niektórzy odkryli, że mieli wsród nich swoich przodków! Odczytali najważniejsze tezy zawarte w Konstytucji.

Apel przedstawili uczniowie z klas IV i V pod opieką Pani Elżbiety Lech i Pani Joanny Kukli

jaki temat lekcji?
lekcja
duchkróltezy

6 myśli nt. „Rocznica konstytucji 3 maja”

1. Lol nareście jakieś nowe ,,noty”,
    A na żadnej focie mnie nie maFrown
    Niech jakaś pani przyjdzie 6@ fotki na lekcjach porobićGrin
    Aparat sie rozwaliGrin

2. Suuuuuper … tylko czemu nie ma jakichś nowych fotek z Małych Pioskowian ….
    Fajnie by było jakby one były Grin

3. fotki z zespołu, by się przydały, ponieważ Zespół pięknie i kolorowo się prezenuje. pozdro jrudka

4. No do nas też mogą Panie przyjść Grin
    Tylko uwaga na aparat Razz
    A z Pioskowian też trzeba porobić fotki Grin

5. Ciekawa strona, chociaż mam problemy z odnalezieniem się w niej. Życzę powodzenia !

6. mam problemy z odnalezieniem się w niej

Czy te problemy są spowodowane jakimś konkretnym utrudnieniem/błędem, czy też wynikają z przyzwyczajenia do poprzedniego wyglądu?