Dzień Matki w przedszkolu

Maj zielony, pełen śpiewu ptaków, zaprasza na majówki do lasów, parków, ogrodów jak również na doroczne Święto Matki.

24 maja odbyła się w grupie starszaków uroczystość przedszkolna. Impreza poprzedzona została przygotowaniem programu artystycznego i upominków dla Mam oraz rozmowami na temat znaczenia Mamy w rodzinie.

Mamy z uwagą i zainteresowaniem śledziły przebieg przedstawienia pt. „Księżniczka kwiatów”, a starania młodych artystów nagrodzone były gromkimi brawami. Starszaki kolejny raz pokazały, że są nie tylko pojętnymi „uczniami”, ale i pełnymi wdzięku aktorami, z olbrzymim przejęciem pracującymi na uśmiech i brawa ze strony gości.

W dalszej części uroczystości dzieci wraz z Mamusiami usiadły do współnego poczęstunku i sprawiły, że uroczystość przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze.

Beata Goleń

Dzień Matki 1
Dzień Matki 2
Dzień Matki 3
Dzień Matki 5

Jedna myśl nt. „Dzień Matki w przedszkolu”

  1. Szkoda, że nie zamieszczono scenariusza przedstawienia, nie można zatem skorzystać. A ze zdjęć widać, że było pięknie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.