Podziekowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania balu karnawałowego

Rada Rodziców działająca przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Piasku bardzo gorąco dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania balu karnawałowego. Dzięki zaangażowaniu wielu rodziców po raz kolejny bawiliśmy się wspaniale na „szkolnej zabawie w Piasku”.

Dziękujemy p. dyrektor J. Rudka, państwu Gielata, państwu Piekarczyk, państwu Śliwka, p. Kozik, p. Kubackiemu, p. Mazur, p. Gliklich oraz wszystkim mamom za upieczenie ciast.
Gorąco dziękujemy także firmie Jabłońscy za udostępnienie sali i p. Ł. Gulec za przygotowanie smacznych dań oraz obsłudze. Do tańca przygrywał zespół „Chaos”, jego muzykom należą się także słowa podziękowania. Dziękujemy wszystkim sponsorom fantów:

 • p. E. Głombek,
 • Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej,
 • firmie CEZAP,
 • firmie MULTI FORM II,
 • firmie JARUB,
 • firmie JAPI-BUT,
 • firmie TLENO-BAR,
 • firmie MARCAR,
 • firmie LOGOTEX,
 • firmie ZAMEL,
 • aptece ARKADIA,
 • sklepowi GARDEROBA,
 • sklepowi BEN GAZ,
 • sklepowi PAPIRUS,
 • księgarni CZARTAK,
 • Gazecie Wyborczej,
 • ogrodnictwu Boguccy.

Dzięki Państwa udziałowi w zabawie Rada Rodziców zebrała kwotę 5 323 zł. Zapraszamy na kolejny bal już za rok!