Bal karnawałowy

5 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. W tym roku całą zabawę prowadziła para wodzirejów co sprzyjało wspaniałej zabawie.

Jako pierwsi bawili się uczniowie klas I – III, którzy jak zwykle w sprawie kostiumów spisali się pierwszorzędnie.

Można było spotkać Ufoludka bawiącego się z Księżniczką i Japonką,  Zobaczcie!

ufo

Motyla tańczącego z Indianinem

motyl

Zorro ukrytego w tłumie,

zorro

oraz Diabła.

diabeł

Wszyscy chętni mogli stanąć w kolejce do fotografa

kolejka

i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

księżniczka

Uczniowe klas starszych zrezygnowali z przebierania się za bajkowe postacie na rzecz stroju wieczorowego – piżamy.
Wszyscy, którzy chcieli się bawić (bo zawsze znajdą sie jakies marudy) zgromadzili się wokół Pani Wodzirej i niecierpliwie czekali na rozpoczęcie balu.

oczekiwanie

A było na co czekać. Był jak co roku wąż,

wąż

kółko z przeszkodami,

przeszkoda

taniec w parach,

taniec w parach

makarena,

makarena

zabawa z puszką zawierającą niespodzianki,

puszka z niespodzianką

kankan

oraz wiele innych zabaw i dużo tańca.

Nie zabrakło też poczestunku w postaci soczków i pączków,

poczestunek

a na tych co wytrwali do końca czekały też balowe balony.

Wszystkim, którzy się przyczynili do pięknego wystroju sali i dobrej zabawy serdecznie dziekujemy!

Karolina Zioło

4 myśli w temacie “Bal karnawałowy”

1. Nie no spoko jestem na zdjeciu i jestem cała happy, ale szkoda, ze pani nam nie zrobiła zdjęcia jak ja Natalka i DOminika pokazywałysmy Pysi nasze stare dobre czasy z Koloni 2006 :D :D Fajnie było papa :-x

2. Bardzo fajne są te zdjęcia tylko szkoda że ja nie byłam na balu bo byłam chora. Podzrowienia dla całej klasy VIb i IVa oprócz Brychlika i Zimnola…Pozdro :)

3. Na balu było spoko:) tylko mnie na żadnej fotce nie było :( Ale ogólnie było spook tylko troszkę za dużo Disco polo i za krótko:) Ale w sumie było gitesss
    Pozdro for: 6@ no i eeee nieważne:D

Możliwość komentowania została wyłączona.