Wyjazd do kina

Dnia 27.01.2007r. kilkanaście osób z klas I-VI pojechało do kina. Całą wycieczką „dowodziła” pani Karolina Zioło. Spotkaliśmy się przed szkołą o godzinie 10.30. Po szybkim sprawdzeniu obecności weszliśmy do autobusu. Gdy dotarliśmy na miejsce, rozebraliśmy kurtki, grupami chodziliśmy do pomieszczenia, z którego wyświetlane są filmy. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy. Na przykład: jak wyświetlane są filmy, jakie urządzenia są do tego potrzebne. Kiedy wszyscy poznali kulisy kina, poszliśmy kupić popcorn. Gdy byliśmy już gotowi, zaczął się film „Skok przez płot”. Kiedy skończył się pokaz, wróciliśmy do Piasku w dobrych humorach.

Natalia Czarnecka kl. VIb

Bal karnawałowy

5 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. W tym roku całą zabawę prowadziła para wodzirejów co sprzyjało wspaniałej zabawie.

Jako pierwsi bawili się uczniowie klas I – III, którzy jak zwykle w sprawie kostiumów spisali się pierwszorzędnie.

Można było spotkać Ufoludka bawiącego się z Księżniczką i Japonką,  Zobaczcie! Czytaj dalej