Podaruj chorym dzieciom uśmiech

W związku ze świętami Bożego Narodzenia, w Przedszkolu Publicznym Nr 17 została zorganizowana Akcja Charytatywna pod hasłem: Podaruj chorym dzieciom uśmiech. Dzieci postanowiły sprawić małym pacjentom radość poprzez:

  • przedstawienie inscenizacji o świętym Mikołaju,
  • obdarowanie dzieci wcześniej zebranymi maskotkami i słodyczami.

Dnia 11.12.06. delegacja dzieci z grupy najstarszej i grupy dzieci pięcioletnich wraz z nauczycielkami i rodzicami pojechała do Szpitala Wojewódzkiego w Tychach na oddział dziecięcy. Została miło przyjęta przez siostrę oddziałową i dzieci. Ich uśmiech był najlepszą nagrodą za trud włożony w przygotowanie akcji. Organizatorki akcji Alina Bałuch i Ggrażyna Wąsowska dziękują Sponsorom, Rodzicom i przedszkolakom za włączenie się do akcji.

Grażyna Wąsowska.