ARLEKINADA 2006

16 listopada 2006 roku w Pszczyńskim Centrum Kultury odbył się VII Przegląd Małych Form Teatralnych Dzieci i Młodzieży „Arlekinada 2006”. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli w nim udział, by zaprezentować przygotowane na pozalekcyjnych zajęciach teatrzyku szkolnego przedstawienie. W tym roku były to dwie sceny oparte na książce A. Lindgren „Dzieci z Bullerbyn”. Scenariusz do jednej z nich napisała samodzielnie należąca od kilku lat do teatrzyku uczennica klasy VI.

Choć konkurencja była duża, występ spodobał się jury i zespół z naszej szkoły zajął III miejsce.

Przedstawienie to obejrzeli także uczniowie naszej szkoły oraz dzieci grup „0” naszego przedszkola. Występ bardzo się podobał i młodzi aktorzy wspaniale zaprezentowali się przed publicznością, za co otrzymali gorące brawa i uznanie.