Gminne zawody gier i zabaw ruchowych

Dzięki znakomitej postawie uczniów klas II, III, IV i V i zdobyciu II miejsca w gminnych zawodach gier i zabaw ruchowych, nasza szkoła awansowała do zawodów powiatowych.
Zostały one rozegrane 17.11.06 r. na hali sportowej w Pszczynie. Każda klasa rywalizowała w swojej kategorii wiekowej, zdobywając punkty w 5 rozmaitych wyścigach. Punkty uzyskane przez każdą klasę decydowały o miejscu zespołowym.
Tutaj także zawodnicy spisali się świetnie i szkoła zajęła II miejsce. Gratulujemy!

Poszczególne klasy zdobyły następujące miejsca:

kl. II – II
Zawodnicy: Kania Lucyna, Krawczyk Karolina, Łakota Weronika, Śliwka Karolina, Tatarczuch Karolina, Hanslik Robert, Kępka Szymon, Kułagowski Kamil, Mazur Grzegorz, Operchalski Paweł.

kl. III – I
Zawodnicy: Bielecka Karolina, Ficek Justyna, Kotwasińska Dominika, Noga Justyna, Piekarczyk Magdalena, Janosz Wojciech, Pastuszka Łukasz, Piłot Tomasz, Podbioł Maciej, Tatarczuch Robert.

kl. IV – III
Zawodnicy: Ceglarek Aleksandra, Kabiesz Karolina, Klima Anna, Macura Weronika, Nowok Betina, Brychlik Mateusz, Maksym Michał, Pojda Marcin, Skapczyk Dominik, Skrzypiec Bartosz.

kl. V – III
Zawodnicy: Bankiel Agnieszka, Bratek Aleksandra, Chrobok Karolina, Dreinert Alicja, Rozmus Angelika, Czysz Rafał, Kokot Bartosz, Piech Paweł, Ryguła Tomasz, Skapczyk Kacper, Żymańczyk Mateusz.

Jadwiga Mazurczyk

Jedna myśl w temacie “Gminne zawody gier i zabaw ruchowych”

1. Bardzo fajnie ze byla moje przyjaciółki aga,ola i ala

Możliwość komentowania została wyłączona.