Żegnaj szkoło!

I już mamy wakacje :) Ale zanim się to stało pożegnaliśmy klasy szóste i zakończyliśmy rok szkolny 2005/2006 uroczystymi akademiami i mszą świętą.

Nagrody

Uczniowie klas I – III przyszli do szkoły na godzinę 8.30 aby pożegnać się że szkołą, swoją Panią i kolegami. Najpierw była uroczysta alademia, wiersze i wręczenie nagród dla najlepszych uczniów a potem spotkanie z panią wychowawczynią i rozdanie świadectw.

Wszyscy uczniowie spotkai się razem w kościele na mszy świętej dziękczynnej za cały rok szkolny.

Po mszy św. uczniowie klas IV – VI przyszli do szkoły na uroczystą akademię. Były podziekowania uczniów klas VI dla nauczycieli i pożegnanie z młodszymi kolegami, przekazanie „władzy” przez Marcina Młotka nowemu przewodniczącemu szkoły, Dawidowi Pęszorowi, pożegnanie uczniów klas VI przez klasy V, piosenki, wiersze, upominki.

Przygotowanie do akademii
Stary przewodniczący przemawia :)
Podziękowanie klas 6
Upominki dla klas 6
Absolwent

Pożegnaliśmy także rodziców, którzy kończą pracę w Radzie Rodziców i dwie nauczycielki, które kończą pracę w naszej szkole: panią wicedyrektor Elżbietę Szafron i panią Jadwigę Masny.

Pożegnaliśmy rodziców z Rady Rodziców
Pożegnanie Pani Elżbiety Szafron
Pożegnanie Pani Jadwigi Masny

Uczniowie klas szóstych po raz ostatni otrzymali świadectwa a rodzice, tych, którzy ukończyli szkołę z wyróznieniem otrzymali listy gratulacyjne. Uczniowie, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali nagrody książkowe, a ci, którzy byli najlepsi w sporcie: puchary, medale lub dyplomy.

Medale dla sportowców z klas 4
Zaśpiewajmy piosenkę...
...na pożegnanie
Ostatnie rozmowy
Odwiedziny absolwentów

Potem tylko rozdanie świadectw przez wychowawców w klasach i już można myśleć o wakacjach. 8-)

Idżcie już!

Fot. Karolina Zioło i Aleksandra Piłot

4 myśli w temacie “Żegnaj szkoło!”

1. Jeśli chcecie założe Subskrypcje wakacyjną ;) Codziennie coś innego ;)

2. Jaa….a ten największy puchar oczywiście jest mój :P hehe

Możliwość komentowania została wyłączona.